oldalunkhoz és nyomj egy LIKE-ot

Egy győzelem, Egy vereség!

Közzétéve: 2017-03-28

2017. március.26-án a Tüskecsarnok B termében két mérkőzést játszott csapatunk.

Csapatunk edzője NBII női mérkőzésen volt Siófokon így, a két mérkőzés erejéig Takács Tamás irányította U9-es fiainkat. Ő értékelt:

Az első meccset a Pénzügyőr SE ellen játszottuk.

Elejétől a végéig uraltuk a játékot. Minden játékos nagyon felszabadultan, bátran játszott.

Végeredmény: HORT S.E. – Pénzügyőr SE 30 – 2

A második mérkőzésen az előző ellenfelünknél, jóval erősebb játékerőt képviselő Elektromos SE csapatával játszottunk. Amennyire magabiztosan és felszabadultan játszottunk az előző mérkőzésen, annyira feszülten és görcsösen kezdtük a másodikat. Ennek meg is volt az eredménye az Elektromos több gólos különbséget harcolt ki a félidőfelére. A maradék időben agresszívabb volt a védekezés így közelebb kerültünk a szünetre. 10-6

A második félidőt a szünetben megbeszéltek alapján kezdtük, védekezésben nem ugráltunk ki, segítettük a kapusunkat a lövéseknél. Támadásban próbáltunk több passzos helyzeteket kialakítani. Közelebb is kerültünk az ESE-hez, de a lélektani határt nem tudtok átlépni. A végén megpróbáltunk labdákat szerezni, hogy a gyors befejezésekkel megpróbáljunk egyenlíteni. Ebben a periódusban már nagyon fáradtak voltunk, amit a másik csapat kihasznált. A végére 6 gólos vereséget szenvedtünk.

Végeredmény: Bp. Elektromos SE – HORT S.E. 20-14

Gratulálok a fiúknak, nagyon ügyesek voltak.