Az RKSK és a Varánuszok látogattak hozzánk!

Közzétéve: 2018-10-14

Bp. I. osztály férfi felnőtt

HORT SE–Rákosmenti KSK II 29–28 (12–13)

HORT: Viczkó A. – Gazdag 6, Varga T. 3, Juhász Zs. 3, Vér 6, Erdős 5 (3), Ollári 4. Csere: Járai (kapus), Pecsenye 2

Éliás Gábor: Az első tíz perc után hibáinkat kihasználta a jól felkészített fiatalokból álló vendégcsapat. A második félidő elején ismét csak futottunk az eredmény -43. perc: 17–22– után. Időkérésünket követően sikerült kimásznunk a magunknak ásott gödörből. Folyamatosan csökkentettük a hátrányunkat és nagy izgalmak közepette megnyertük a mérkőzést.

Bp. II. osztály férfi felnőtt

HORT SE II–Híd-Unió I 21–33 (9–16)

HORT: Szalkai – Patócs, Sohajda 3 (1), Erdős 7 (1), Árpási 2, Takács S. 1, Barta 2. Csere: Juhász Zs. 4, Koncsek, Varga T. 2

Éliás Gábor: Szoros első tizenöt perc után elhúzott az éllovas. A másik mérkőzés miatt az átjátszók ma kevés időt töltöttek a pályán. A többiek jól küzdöttek, de ez mára csak ennyire volt elég.

Forrás: hortse